Sesli Arkadaşlık Siteleri

Günümüze damgasını vuran sesli arkadaşlık siteleri her geçen gün yeni özelliklerle karşımıza geliyor.Arkadaşlık siteleri arasında en çok hangi siteleri tercih ediyoruz?

Çoğu kişi sesli siteler içerisinde sohbet ettiğini genel olarak bilmekteyiz.Bunun yanısıra omegle gibi video chat siteleri sevdalılarıda yüksek gibi duruyor.Daha sonrasında profil arkadaşlık siteleri arasında eçift,yonja gibi siteler hız kesmeden yollarına devam ediyor.Tabi bu kadar site söylüyoruz ama verdiği hizmetlere daha değinmedik.

Profil arkadaşlık siteleri sizlere bronze,gold,platinyum üyelik gibi üyelikler çıkarmıştır.Sohbet içerisinde gelen kısıtlamaları kaldırmak için bu üyeliklerden birisini almak zorundasınız.Yoksa kısıtlama olamdan sohbet etme şansınız bulunmuyor.

Video sohbet siteleri random olarak aramalar sonucu sohbet arkadaşı bulmak isteyenleri ideal mekanıdır.Bu sitelerde görevli arkadaşlar olmadığı için webcam'da tuhaf tuhaf hareket sorguluyan insanlar oldukça fazladır.Cinsellik tercih edenler seviyor gibi duruyor ama bizim sevmediğimiz manidar.

Sesli siteler ücretsiz sesli görüntülü sohbet hizmeti veren sitelerdir.Bu siteler içerisinde üye olmanız zorunlu değildir.Aynı anda misafir girişini kullanarak misafir girişi yapabilirsiniz.Sesli sohbet ve sesli chat olarak Google araması sonucunda bu sitelere erişebilirsiniz.İlk sayfada yer alan siteler daima kalabalık user sayısı olan sitelerdir.Daha sakin ve rahat siteler arıyorsanız arka sayfaları ziyaret edebilirsiniz.


Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Fatih Aydın

Panelde şablon düzenle deyip, bu satırı aratarak buraya kısaca hakkımda yazısı yazabilirsiniz.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder