Sesli Sohbet için Speaky Chat Eklentisi

   Günümüzün popüler sohbet siteleri arasında yer alan sesli sohbet zirve noktada yerini kollamaya devam ediyor.Günümüzde en ileri arkadaşlık hizmeti veren bu siteler içerisinde sizler de yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

   Kaliteli hizmet vermek günümüzde önemli bir terim haline gelmişken bizler işin daima ticari kısmını ön plana koymaktayız.Türkiye içerisinde bir çok şeyin gelişmemesinin veya kullanıcı memnuniyetsiz gelişmesinin tek nedeni ön planda paranın tutulmasıdır.

Bizler sohbet olsun ücretsiz olsun dedik ve elimizi taşın altına koyarak sesli görüşme sitesi olan sesligorusme sitesini aktif hale getirdik.Bunun yanısıra Alemortam sesli sohbet sitesi de bu sitelere örnek eski siteler arasında yer almaktadır.

Speakychat eklentisi sesli siteler'in web siteleri üzerinde otomatik olarak kurulan bir eklentidir.Bu eklentiye erişebilmek için sizlere ortak noktayı söyleyeceğim.Öncelikle seçtiğimiz sesli sitenin web sayfasına giriş yapıyoruz.Web sayfası üzerinde yer alan sesli chat girişi veya sesli sohbet girişi gibi yazı yer alan bir veya birden falza resim yer alabilir.Bu resimlerden işimize yarayana tıklayarak sesli sohbet paneline erişim sağlamş olacağız.Sesli sohbet paneli üzerinde yer alan rumuz kısmına rumuz yazarak giriş tuşuna bastığınızda speakychat exe kurulsun mu? diye izin istenecektir.Bu işleme izin verdiğiniz zaman speakychat 10 saniye gibi kısa bir süre içerisinde aktif olur ve sohbete başlarsınız.

Elimden geldiğince sizlere sesli chat girişi,sesli sohbet girişi hakkında bilgi vermeye çalıştım.Sorun yaşayan veya sormak istedikleri olan arkadaşlar yorum bırakarak sorularına ve sorunlarına cevap alabilirler.
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Fatih Aydın

Panelde şablon düzenle deyip, bu satırı aratarak buraya kısaca hakkımda yazısı yazabilirsiniz.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder