SesliChat ve SesliSohbet Odaları

Merhabalar bu konumda sizlere sesli chat odaları ve sesli sohbet odaları hakkında bilgi vereceğim.Her ne kadar farklı olarak adlandırılsa da ikiside aynı oda sistemidir.

Sesli chat odaları öncelikli olarak sizlere ücretsiz ve üyeliksiz hizmet vermektedir.Üyelik sistemi normalde mevcuttur.Lakin üye olmadan giriş yapmakta mümkündür.

Üye olmadan giriş yapak bizler için en kolay yöntem olacaktır.Peki neden üye olarak giriş yapayım ki?Üye olduğumuz zaman panel halinde olan sesli sohbet odaları'nın yer aldığı bölümün sağ kısmında profil resimleri ve mesajların geçtiği bir bölme yer almaktadır.Bu bölmeye profil resminizi ve mesajınızı eklemek için üye olmak gerekmektedir.Ayrıca kullandığınız misafir nicki üye olan bi kişi tarafından alınırsa o rumuzu bir daha alamazsınız.Bu yüzden kalıcı rumuz sahibi olmak için de kayıt olmak gereklidir.

Sesli sohbet ve sesli chat odaları'na giriş yapamak kayıt olduğumuzda paralı mı? gibi soruların aklınıza geldiğini görür gibiyim.Böyle düşünceleri aklınızdan silin atın arkadaşlar.Sitemize kayıt olsanızda ücretsiz,misafir olarak giriş yapsanızda ücretsizdir.Değişen hiç bir şey yoktur.

Tek yapmanız gereken girmek ve doyasıya sohbet etmek olacaktır.Sesli sohbet odaları'nı aktif etmek için gerekli olan speakychat eklentisi her sitede mevcuttur.Bir sefer kurulduktan sonra birdaha kurmanıza gerek olmadan direk giriş yapabilirsiniz.Birdahaki yazımızda sizlere arkadaş bulma hakkında bilgiler sunacağım.
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Fatih Aydın

Panelde şablon düzenle deyip, bu satırı aratarak buraya kısaca hakkımda yazısı yazabilirsiniz.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder