Seveni Arıyorum Sevsin Beni Gitmesin

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda ismini vermek istemediğimiz seveni arıyorum diyerek arkadaş siteleri arasından cirit atan arkadaşımızdan bahsetmek istiyorum.Biraz gülelim istedik.

Bizim ismini vermek istemediğimiz arkadaşımız bir gün kelebek sohbet vardı eskilerden yoğun olarak kullandığımız sohbet aracı girmiş buraya kız arkadaş arıyor.Sevda rumuzlu birisiyle başlamış sohbete,tanış kaynaş derken resimler alınmış verilmiş numaralar alınmış verilmiş.

İsmini vermek istemediğimiz arkadaşımıza resim ve ses her ne kadar tuhaf gelmiş olsa da yoktur birşey diyip sohbeti iyice kaptırmış.Günlerden buluşma günü gelmiş çatmış.Bizimki Taksim meydana gidiyor sözde sevdayı canlı canlı görecek.Kız mübarek 2 metre dalyan gibi çıkmış.Bizimki merhaba demiş ve öyle bir hızla koşturarak kaçmış ki oraya yarıldık.Meğersem karşı taraf kız değilmiş.Bizim arkadaşın önem vermediği tereddütleri başını yakmış anlıyacağınız.

Artık yüregininsesi sitesinde seslisohbetevi sitesinde masum masum sohbet ediyor.Artık sesli görüntülü siteler'den şaşmıyor bizim arkadaş.Sizlerde başınızdan bu tür komik olaylar geçtiyse yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.Hepiniz sağlıcakla kalın.
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Fatih Aydın

Panelde şablon düzenle deyip, bu satırı aratarak buraya kısaca hakkımda yazısı yazabilirsiniz.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder