Yeni Açılan Sesli Chat Siteleri

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere her geçen gün yeni açılan sesli chat siteleri hakkında bilgiler sunacağım.Herkesin bildiği gibi sesli siteler günümüzün en popüler chat ve sohbet siteleridir.

Sesli siteler açılmasına güzel de bir çoğu 1 ay veya kısa bir zaman içerisinde kapanıyor.Sesli odalar 20 tl gibi bir ücretle veriliyor.Bu yüzden önüne gelen herkes sesli sohbet odası alabiliyor.Alabiliyor almasına da bunu ne kadar uzun sürdürebileceği konusu mechul gibi görünüyor.Ya belli bir süre idare ediyor,yada yelkenleri suya indiriyor.

Sesli sohbet sitesi açan çok az kişi bu yolda verdiği hizmete devam ediyor.Diğer bi tabirle diğer sitelerin arasından sıyrılıyor kurtuluyor.Sizlerde sesli site sahibi olabilirsiniz.Bir siteyi canlandırmak için gerekli olan zaman ve sabır olacaktır.Yüksek giriş sayısı elde edebilmeniz için o kategoride kendinizi tanıtmanız gereklidir.

Site açmak istemeyen kullanıcılarımız hoşlarına giden sesli siteyi bulabilir ve sürekli olarak orda güzel bir arkadaş ortamı kurabilir.Tercih tamamen size kalmış gibi görünüyor.Bir sonraki yazımda sesli site açmak için gerekli olan herşeyi sizlerle paylaşacağım.
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Fatih Aydın

Panelde şablon düzenle deyip, bu satırı aratarak buraya kısaca hakkımda yazısı yazabilirsiniz.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder